BEST-BUDOgrodzenia | Bramy

Nowoczesne systemy

Ogrodzeniowe

ogrodzenia-brukarstwo ogrodzenia panelowe ogrodzenia joniec ogrodzenia drewniane
gabiony ogrodzeniowe brukarstwo ogrodzenia z klinkieru automatyka do bram
tło

Ogrodzenia gabiony, klinkier od podstaw...

tło1

Systemy ogrodzeń panele siatki - Kompleksowo

Ogrodzenia łupane "Joniec" - oferta

Firma BEST-BUD oferuje budowę ogrodzeń z bloczków JONIEC od podstaw.


Wybór najciekawszych rozwiązań i projektów zawsze pozostaje kwestią indywidualną, niemniej jednak staramy się zapewnić Państwu jak największą pomoc i doradztwo w tym zakresie.


Ogrodzenia łupane

Betonowe bloczki ogrodzeniowe GORC nawiązują do łupanych bloków kamiennych. Nowoczesny sposób ich produkcji a co za tym idzie wysoka jakość, niepowtarzalny wygląd, kilka kolorów, możliwość różnych aranżacji pozwala na zbudowanie konstrukcji doskonale imitującej kamień. Zbudujemy ogrodzenia łupane, które będą prawdziwą wizytówką każdego domu.

W szerokim i różnorodnym asortymencie znajdują się bloczki i pustaki łupane wykonane z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących, że zbudowane z nich ogrodzenie będzie nie tylko solidne i wytrzymałe, ale również eleganckie.

Bloczki łupane znajdujące się w naszym asortymencie to gwarancja wysokiej klasy i niezawodności. Będą Państwo usatysfakcjonowani mogąc wybierać spośród kilku różnych systemów różniących się od siebie stylem, kolorystyką i sposobem wykończenia.


Ogrodzenia modułowe

Oferowane przez firmę Joniec ogrodzenia modułowe to sposób tanie i estetyczne zabezpieczenie każdej posesji.

Do Państwa dyspozycji stawiamy systemy o kształtach zbliżonych do koła lub ogrodzenia wyglądem przypominające te budowane z cegły klinkierowej.

Ogrodzenia betonowe dostępne w naszej ofercie to z pewnością konstrukcje charakteryzujące się wysoką klasą i estetyką, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie aranżacyjne, które może świetnie współgrać ze stylem elewacji danego budynku. Nasze konstrukcje są wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu zachowują swój elegancki wygląd przez cały okres ich użytkowania. Zapewniamy, że będą Państwo wyjątkowo zadowoleni z wszelkich właściwości, którymi charakteryzują się nasze ogrodzenia betonowe.


-Ogrodzenia betonowe modułowe ASTRA są zbliżone wyglądem do ogrodzeń z cegieł klinkierowych.

-Ogrodzenia betonowe modułowe ROUND budowane są z bloczków o kształcie zbliżonym do koła.

-Ogrodzenia betonowe modułowe MODYŃ budowane są z grysowych bloczków.Zapraszamy do zapoznania się z galerią naszych realizacji z bloczków Firmy Joniec.